טלפון: 036207045

איך התחלנו... היסטוריה גדולה ב 5 נקודות

1- רומא לא נבנתה ביום אחד וכך גם אנחנו התחלנו את דרכנו בשנת 1999 בטיילת אילת היינו חלוצי הראסטות בישראל.

2- במהלך השנים עבדנו בכל פסטיבל בישראל ויצרנו נישה חווייתית, אופנתית, צבעונית ושונה. אלפי בני נוער היו מחכים לפגוש אותנו בפסטיבלים במטרה לתחזק את הראסטות שלהם ובעיקר ליצור ראסטות חדשות. במקביל התחלנו לקבל את לקוחותינו המתבגרים והוותיקים בביתנו, תוך שמירה על מקצועיות ואיכות עבודה.

3- בשנת 2007 לאחר 11 שנה של עבודה ברחוב, בפסטיבלים, בבית לקוחות ובבית שלנו החלטנו שהגיע הזמן שכולם ידעו שאם רוצים ראסטות טבעיות ויפות אפשר פשוט להגיע אלינו בצורה נוחה.

4- משנת 2007-2010 נפתחו שלוש מספרות של קונדלראסטה בזכות קהל לקוחות מרוצה אמין ואיכותי. שנותן לנו הצוות את הדרייב להמשיך לשרת על הצד המקצועי ביותר בתחום הראסטות בישראל.

5- בשנת 2007 החדרנו לתודעה את הראסטות הסינתטיות. במקביל מאז שנת 2007 אנו מייצרים קו של מוצרים לשיער אותם ניתן יותר להגדיר כקישוטי שיער. מאז 2007 ועד השנים הבאות יצרנו עבורכם סגנון חדש של אופנה בשיער וניתן לראות זאת כמעט ובכל מקום.

וואו אפשר לרשום עוד המון אבל זה באמת רק 5 נקודות בקטנה שתדעו קצת יותר.

מה שמניע אותנו כל הזמן להמשיך, לשפר, לייעל ולהיות יצירתיים זה בעיקר אהבה, כייף, סיפוק מלקוחות מאושרים ההתרגשות שלכם זה הדבר האמיתי בשבילנו ואין לנו ספק שגם המון ברכה משמיים.

אנו תמיד ניתן 200% בשבילכם ולמען הראסטות שלכם. אז תמשיכו לקרוא אנו בטוחים שהגעתם למקום הכי איכותי לראסטות יפות בשבילכם.

ניתן לקבוע תור ולקבל שיחת יעוץ על ידי מילוי הטופס שלמטה

סגירת תפריט
×

עגלת קניות