איך עושים ראסטות? | כמה זמן לוקח לעשות ראסטות? |
איך מייבשים את הראסטות
והאם ראסטות הורסות את השיער?

במהלך השנים בהם אנו עוסקים בנושא השיער נשאלנו שאלות רבות, חלקן חוזרות על עצמן וחלקן חדשות.
בעמוד זה תוכלו למצוא את התשובות לכל השאלות האלו ועוד רבות אחרות!

זמן העבודה לבניית ראסטות משתנה מאדם לאדם לפי אורך השיער, כמות השיער שעל הראש ומצב השיער הנוכחי.

זמנים לבניית ראסטות בקונדלראסטה.

אורך שיער –  עד הכתף : בין 2-3 שעות.

אורך שיער – מתחת לכתף: 2-4 שעות.

אורך שיער – עד אמצע הגב : 3-5 שעות.

אורך שיער – עד הגב התחתון : 5-6 שעות.

אורך שיער-  עד המותניים ומטה 6-8 שעות.

זמני העבודה המוצגים כאן הם הזמן הממוצע שנדרש על מנת לבנות לכם ראסטות יפות ואיכותיות. זמן העבודה יכול להתארך או להתקצר והכל בהתאם לשער שעל ראשו של הלקוח.

שימו לב! הזמנים והמידע הם להערכה בלבד.

רק בייעוץ מקדים נוכל להגדיר זמנים מדוייקים יותר.

הערה וטיפ: אנו יוצרים ראסטות זה שנים רבות היכולות המקצועיות שלנו מאוד גבוהות בנוסף קיימים מצבים שאנו עובדים על ראש של לקוחות גם 2-4 אנשי צוות כך שבאופן תיאורטי בלבד אנו מסוגלים לעשות הכל, אך אנו לא ממהרים לשום מקום וחשוב לנו התוצאה .

 

פשוט חופפים לפי הרגשה האישית, אין סיבה לא לחפוף כי הראסטות יתפרקו או ישתבשו, מומלץ לחפוף כפעמיים בשבוע ובמקרים שיש צורך לחפוף יותר, אז תחפפו יותר, לא יקרה שום דבר חריג. ראש ראסטות נקי ומריח טוב זהו מתכון לראסטות ארוכות טווח שכייף להיות בחברתם. חשוב לא להשאיר שמפו על הראסטות או בקרקפת ולא לישון עם ראסטות רטובות או אסופות שהן רטובות.

 

ניתן להתחיל עם כל שמפו , אפילו נחמד עם אנד אל שולדרס מנטה.  זה מרענן טוב את הקרקפת, למי שיש ראסטות יכול להבין, תמיד אפשר לעבור לשמפו על בסיס שמנים טבעיים זה לא מזיק ולרב מומלץ וכדאי. יש  לעסות בעדינות  את הקרקפת עם כפות הידיים . הערה חשובה יש  להסיר את כל הקצף מהראסטות ובעיקר מהקרקפת. אנו בקונדלראסטה פיתחנו מוצר שמפו לראסטות איכותי ומיועד לאנשי הראסטות בדיוק מה שהראסטות צריכות למידע אודות המוצר הייחודי שלנו ( להקליק כאן).

 

ייבוש טבעי זה הכי טוב, יש לספוג עם מגבת את הראסטות לא לשפשף חזק עם המגבת אלא לספוג על ידי לחיצות , בימים קרים אפשר גם מייבש שיער ( פן ).

 

באופן כללי ברגע שאתן מרגישים צורך לחפוף תחפפו אל תחששו ,אם הראסטות נבנו נכון אין חשש שהן יתפרקו, מומלץ לא לחפוף לפני השינה כי לוקח לראסטות זמן להתייבש, לכן מומלץ תמיד במהלך היום או כמובן שאתם יודעים שאתם לא הולכים לישון כרגע.

 

לאחר בניית הראסטות מומלץ לא להרטיב את השיער בין 7-10 ימים.
לאחר מכן מומלץ להרטיב את השיער עד כפעמיים בשבוע .
בכללי כדאי להרגיש בנח עם הראסטות ואם יש צורך להרטיב או לחפוף אז לעשות זאת.
ככל שמרטיבים יותר תדירות התחזוקה גדולה יותר , אבל עדיף הרגשה טובה מאשר כל דבר אחר.
הראסטות לא יכולות להתפרק אם הם נבנו בצורה נכונה, כן יכול לברוח שיער וזה נורמאלי.

 

אחת השאלות הנחמדות , כשבונים ראסטות אנו כן הורסים לך את השיער ,אבל הורסים אותו לראסטות יפות .ראסטות לא פוגעות בצמיחת השיער החדש, כלומר ביום שתחליטו שאתם לא רוצים יותר ראסטות פשוט תחזרו לשיער שהיה לכם. מצד שני כל מה שכבר ראסטה לא יחזור לקדמותו כמו שהיה אבל בהחלט ניתן לפרק ולא לעשות גלח. אם חשבתם על ראסטות בלי לפגוע בשיער תחשבו על ראסטות זמניות ולא ראסטות טבעיות מהשיער שלכם , למידע אודות כך תוכלו לקרוא( בקליק הבא )

 

חד משמעית כן!, ניתן לפרק ראסטות אנו עושים זאת שנים רבות. השיער מבחינת מרקם וצורה חוזר לעצמו בתוך כמה ימים הכמות והאורך פוחתים , התוצאות שונות מאדם לאדם . אם יש לכם סבלנות וחברים טובים ניתן גם להסיר לבד פשוט לוקח המון זמן, לפעמים גם כמה ימים ,האם אתם בנויים לזה? אנו כאן כשתרצו לפרק ראסטות.

 

בהחלט שאפשר אין סיבה שלא. יש לבנות כמות ראסטות גדולה יחסית וראסטות דקות וזאת על מנת ליצור מראה מלא ולא דליל , בעתיד הראסטות יתעבו וישמרו על עובי אחיד , חשוב מאוד בתיקונים העתידיים לעבוד בזהירות באזור השורשים לא לפגוע בשיער שלא יקרע. ליצור ראסטות על שיער דליל מחייב ידע מקצועי מוכח , אנו חשופים לכל הטעיות שאפשר לעשות על שיער דליל , אל תתשפרו אם אתם רוצים באמת ראסטות יפות ,גם בעלי שיער דליל יכולים בהחלט

 

בהחלט שכן כדאי להשתמש בתוספות שיער לפתרון הבעיה, דרך אגב רבים מהאנשים בעלי קרחות קטנות באמצע הראש או בחלק קדמי  שלא מצאו פתרון מה לעשות , מגיעים אלינו לעשות ראסטות. אם זה קרחת כל הראש אין לנו מה לעשות, אם יש קרחות שמסביב יש מעט שיער ,יש לנו על מה לדבר ובהחלט שאפשר לבנות ראסטות יפות וליצור קרקפת מלאה ולא חשופה .

 

כן אפשר לבנות את הראסטות כ-2-3 ס”מ מעל הקרקפת, התוצאה ראסטות לא הדוקות לא רואים את הבסיס של העבודה , לא תמיד מומלץ בפעם הראשונה בתיקונים העתידיים אפשרי בהחלט, אנחנו יודעים לשלב מה שאתם רוצים להשיג ומה שבאמת חשוב מבחינה מקצועית.

 

אחת השאלות הכי מציקות , אין קשר בין ראסטות לכינים , יש קשר בין כינים לראש לא נקי.
אף כינה לא רואה ראסטות ואומרת …” באנה איזה ראסטה אני עפה עליה” .
תשמרו על ראש נקי לא יהיה לכם כינים.

 

יש להימנע במגע ישיר או בקרבה של מקומות שיש חשש גדול שכן ימצאו כינים כגון: ילדים קטנים, גני ילדים לרב , כמובן מצעים וכובעים וסרטים לשיער שלא שייכים לכם. תמיד תבדקו היטב כל דבר לפני שאתם מניחים על הראסטות אנו ממליצים כמעט ולא להעביר דברים מראש לראש , אף פעם אי אפשר לדעת. אם אתם רואים מישהו שמגרד את הראש קחו כמה צעדים אחורה אספו את הראסטות. ברגע שיש לכם חשש פשוט אספו את הראסטות באיזשהו צורה עדיף אפילו עם מטפחת או חולצה ומה שיש ברשותכם, אבל אל תיכנסו לפאניקה, פשוט תהיו ערניים יותר. תמיד ניתן להשתמש בשמן רוזמרין לטפטף מעט ,תרופת סבתא ידועה , אנו בקונדלראסטה פיתחנו תכשיר למניעת הדבקת כינים בראסטות , מוצר ייחודי לנו שאם יש לך ראסטות חייב תמיד להיות אצלך ,למידע אודות המוצר ניתן (להקליק כאן)

 

ישנם אין סוף דרכים יצירתיות כנסו לגוגל בארץ או בעולם ותקראו לאחריותכם בלבד. אבל אנו יודעים שטיפול מהיר מונע התפתחות ולרב גם פותר את הבעיה, הכי חשוב לגלות זאת מוקדם, ברגע שאתם מגרדים גירוד לא רגיל אתם תרגישו. תקנו בהקדם תכשיר נגד כינים תספגו בו את הראסטות לאחר יומיים תחזרו שוב על הפעולה ולאחר4-6  ימים שוב תחזרו על הפעולה. מה שנשאר פשוט תשלפו החוצה בעזרת הידיים, כן זה לא נעים אבל זה קורה. דרך אגב תמיד כדאי תרסיס נגד כינים שיהיה במצב חירום במגירה או שאם יוצאים לטיול בטבע לכמה ימים קחו תכשיר נגד כינים  אף פעם לא תדעו את מי שתפגשו.

 

ראסטות ללא תוספות שיער ניתן לבנות כאשר קיים כבר 5-7 ס”מ שיער טבעי בשיער אפרו אפריקאי ניתן גם ב 2-4 ס”מ שיער טבעי . זה נקרא בייבי ראסטה וזה מחייב תחזוקה בתדירות גבוהה. המלצה שלנו לשיער שאינו שיער אפרו להתחיל כשיש לפחות 10-15 ס”מ שיער טבעי . המלצה שלנו לבעלי שיער אפרו החל מי 5-7 ס”מ שיער טבעי ראסטות עם תוספות שיער אנו יכולים לבנות מאורך של 4-6 שיער. בסוג שיער אפרו אפריקאי ניתן גם לבנות ראסטות עם תוספות שיער מאורך של 1-2 ס”מ .

 

הרגישות בקרקפת שונה מאדם לאדם ולא ניתן להגדיר זאת חד משמעית , אבל ניתן לבנות ראסטות בשיטה שאינה כואבת , חשוב מאוד בתחילת עבודה לשתף אותנו איך זה מרגיש, נוסיף ונאמר ניתן לבנות ראסטות לא הדוקות לקרקפת והכאב מעטי יותר. חשוב להסביר שהכאב נובע ממתיחה של הקרקפת כתוצאה מפעולת הסריגה שקרובה לשורשים. הכאב עובר לאחר כמה ימים

 

גירודים ופצעים קטנים תופעות ידועות בבניית ראסטות לא אצל כולם, זה עובר לרב עד 5-7 ימים. ואין חשש כלל. תמיד ניתן להשתמש בתכשירים לריכוך עור הקרקפת. זה יחלוף לכם ברגע שיצמח לכן 2-3 מילימטר שיער חדש הדם יתחיל לזרום והקרקפת תתחיל להרגיש טוב יותר

 

השאלה הכי פופולארית כמה עולה  לעשות ראסטות אצלכם ? ונדגיש אצלכם. קודם כל אם אתם מחפשים זול תחשבו פעמיים ולא נוסיף במילים, אם כבר פניתם אלינו כנראה שאתם מסוג האנשים שלא רוצים להיות מאוכזבים.  בגדול המחירים משתנים לפי הרבה פרמטרים מי אופי השיער של הלקוח ועד התוצאה שאנו רוצים להשיג. בכללי כי שאלתם , החל מי650 לראסטות ללא תוספות שיער והחל מי 900 לראסטות עם תוספות שיער לקבלת מידע רחב וייעוץ מתקדם אנו כאן תשאלו ותדעו הכל . למחירון ראסטות וטווח מחירים ניתן להקליק כאן

 

שיטות תמחור פופולאריות שעדיף שידליקו לכם נורה אדומה וטיפ באהבה אל תמהרו בכלל.

לעולם לא מתמחרים ראש ראסטות מלא לפי מספר הראסטות , כלומר לדוגמא יגידו לכם ראסטה עולה 30 שקל נראה כמה ראסטות יוצא , או להיפך כמה ראסטות בא לך ואנו נעשה, אוי וואי וואי זה מקור לאכזבות , תדמיתית ומקצועית ושלא נדבר על הכסף , זה בזבוז כסף גישה לא מקצועית .

ראסטות לפי שעה: כבר נתקלנו בלא מעט נותני שירות שגובים לפי שעה לנו זה פשוט מרגיש לא בנוח , מה זה לפי שעה מי קובע בדיוק באיזה קצב עובדים ואם נותן השירות ממש איטי אז נשלם יותר ולהיפך אם נותן השירות ממש מהיר אבל בביצוע המקצועי ממש חלש אז נשלם פחות , תכלס..עזבו אתכם המצאות כשבונים ראסטות צריכים להיות רגועים שלווים ף לא לפי שעה ובטח לא לפי כמה ראסטות , אלו דרכים שבסופו של דבר יגרמו לכם להבין שעשיתם טעות . תחסכו לעצמכם.

אנו בקונדלראסטה נותנים מחיר יוצאים לעבודה אנו יודעים בסופו של דבר מה התוצאה אז מה זה משנה כמה זמן זה לוקח וגבי הכמות ראסטות אנו בחיים לא נחסוך בכמות הראסטות על הראש על מנת לבוא טוב בכיס ובכסף, זה לא מה שלקוחתינו הטובים מחפשים .

 

באופן כללי ובצורה הגיונית נשמע הגיוני, הלקוח מביא את הסחורה והנותן שירות עושה את העבודה אז לפניכם כמה מוקשים באופן החלטה שכזה:

אם זה ראסטות עם תוספות שיער שימוש בשיער סנטתי : 

עזבו אתכם שטויות ואל תקנו ,אתם ממש אבל ממש לא צריכים להזיז את עצמכם ולקנות את השיער זה מתכון קלאסי לאנשים שמתפשרים ,אין לכן מושג כמה לקנות וגם אם יגידו לכם את הכמות זה עדיין זה יכול להשתנות ,לגבי גוונים של השיער לא תמיד יש במלאי של החנות ולגבי טיב השיער הסינתטי אתם באמת לא מבינים מה האיכות שלו גם בשיער סנטתי יש איכויות. אנו בקונדלראסטה יבואנים של שיער סנטתי איכותי לראסטות יש לנו מלאי עצום ומעל ל 50 גוונים לבחירה בקיצור אל תשברו את הראש אלו באמת דברים קטנים בחיים שחושבים על ראסטות שכל העולם רואה . ואם חשבתם שחסכתם תגלו לאחר מכן שלא חסכתם כלום רק בזבזתם.

אם זה ראסטות בשימוש בתוספות שיער 100 אחוז טבעי אם אני יביא את התוספות אני יחסוך כסף:

כאשר אנו מדברים על ראסטות עם שימוש בשיער 100% כאן יש על מה לחשוב , באופן כללי אלו סוג העבודות המאוד יקרות ,שיער טבעי אמיתי ואיכותי זה עסק יקר ,שורה תחתונה אין הוקוס פוקוס.

דווקא בעבודות בסדר גודל כזה מומלץ ביותר לא לרכוש שיער לבד כי אין לכם מושג מה אתם רוכשים מבחינת איכות השיער זה באמת עולם ומלואו וגם מבחינת הכמות אף לא לא ניתן לדעת כמה שיער באמת צריך . לנו בקונדלראסטה יש יתרון עצום בכל הקשור לתוספות שיער 10 אחוז טבעי ,וזאת בשל כך שאנו עושים הארכות שיער באופן שוטף ויומי הניסיון שלנו בשיער 100% טבעי הוא המקצועי ביותר שתוכלו לדרוש הידע שלנו באיכות שיער מוכחת בזכות מאות לקוחות שחוזרות אלינו במשך שנים לקבל שירות ותחזוקה הארכות שיער . לכן כאתם באמת שואפים לטופ ברור לכולם שאין מה להתפשר על איכות , בטח שאם אתם רוצים שיער 100אחוז טבעי איכותי .
רק שתדעו לא כל שיער 100 אחוז טבעי הינו שיער איכותי ,ושחושבים על ראסטות כדאי מאוד לקחת שיער באיכות גבוהה בעתיד תבינו שזאת השקעה הכי טובה לראסטות שלכם , מצד שני אתם מוזמנים להביא שיער ואנו נתמחר לכם רק עבודה, מהניסיון שלנו זה אל הכי משתלם למי ששואף באמת ראש שקט ,אבל הכל אפשרי. בראסטות עם תוספות שיער 100 אחוז טבעי אנו מובילים את הענף ואתם חייבים להתייעץ איתנו אם זאת השאיפה שלכם ,בטוח שתדעו את כל האמת .

 

התשובה חד משמעית כן. השיער מתקצר, כלומר הראסטות יהיו יותר קצרות מהשיער הטבעי שהיה לפני , השאלה היא עד כמה השיער מתקצר? לכן קשה מאוד לענות על התשובה הזאת כי זה מורכב גם מסוג שיער, כמות שיער, אורך שיער, קצוות שיער בריאים או מפוצלים / דלילים/ שרופים ועד אותו מקום שבונה לכם את הראסטות . אם נצליח לתת לכם תשובה מקצועית אז בין 12-18 ס”מ לשיער ארוך, אמצע גב ומטה, ו 7-15 ס”מ לשיער קצר מאמצע גב למעלה. ככל שהשיער קצר יותר הוא מתקצר פחות ולהיפך, ככל שהשיער ארוך יותר הוא מתקצר יותר. אבל נדגיש המטרה שבונים ראסטות היא כמה שפחות לקצר את השיער ובזה אנו מקצועיים. יהיו כאלה שיגידו שזה לא מתקצר זה יבוא על חשבון איכות הראסטה לטווח הרחוק או שזה בא על חשבון השיער שנשאר פתוח בסוף הראסטה, אל תתפתו למה שבא לכם באמת לשמוע.

 

עלות תחזוקת ראסטות משתנה מראש לראש בהתאם למצב הראסטות וכמות הראסטות על הראש. קשה לדייק וחייבים לראות את הראסטות על מנת לתת מחיר אבל בכללי תיקון שורשים בין 150-300 , תיקון כללי : 300-450, תיקונים מיוחדים 450 ומעלה כנסו למחירון למידע נוסף (

 

בניית ראסטות כל הראש החל מי 650 לקבלת הצעת מחיר חובה לקבל ייעוץ מקדים

 

בניית ראסטות עם תוספות שיער החל מי 900 לקבלת הצעת מחיר חובה לקבל ייעוץ מקדים

 

מוהיקן ראסטות החל מי 550 לקבלת הצעת מחיר חובה לקבל ייעוץ מקדים

 

עלות למוהקין ראסטות או מארינס ראסטות עם תוספות שיער החל מי 800 חובה לקבל ייעוץ מקדים

 

מומלץ קודם כל לקבל ייעוץ מקצועי וטווח מחירים לאחר מכן מומלץ לתאם כשבוע עד 10 ימים לפני עדיפות לשעות הבוקר

 

עלות בין 15-25 תלוי במצב

 

עלות פירוק ראסטות משתנה מאדם לאדם  לפי מצב הראסטות וכמות הראסטות והוותק של הראסטות על הראש  לקבלת הצעת מחיר חובה לקבל ייעוץ מקדים.

 

עלות לפרק ראסטה החל מי 50 תלוי במצב

 

כן אפשר וזה מגניב בעיקר קצוות הראסטות או כל ראסטה בנפרד.

 

כן , יש לנו מוצר מהפכני של צביעת ראסטות וזה יורד בשטיפה. לפרטים אודות המוצר להקליק כאן

 

לא ישנים עם ראסטות רטובות  מומלץ גם לא לאסוף ראסטות רטובות, אם יצאתם מאיזור עם עשן סיגריות  או עשיתם על האש ואתם מרגישים שנדבק לכם ריח פשוט תחפפו הכל עובר.

 

בפורומים רבים בארץ ובעולם ומניסיון של לקוחותינו ישנם הרבה תרופות סבתא , יש כאלה שזה עובד עליהם ויש כאלה שזה לא עובד עליהם, אנו לא יכולים להמליץ ב 100% אבל לרב חפיפה נכונה לא לפני השינה ושהקרקפת נושמת אפשר למנוע זאת בנוסף שימוש בסוגי שמפו שונים יכול לעשות את העבודה . במקרים אחרים רופא עור יכול בהחלט לעזור. אנו  בקונדלראסטה פיתחנו שמפו מיועד לראסטות לפתרון קשקשים לפרטים אודות המוצר להקליק כאן

 

שיטת התיקון הזאת פופולארית מאוד, הבעיה שמעט מאוד אנשים יודעים לעשות זאת נכון ובאופן שיטתי מקצועי . ברב המקרים יגרם נזק להתפתחות הראסטה, לכן אל תעשו זאת ואל תיתנו לאדם זר לעשות לכם זאת אפילו אם נראה לכם שהוא מקצועי .  לרב לא יודעים לעשות זאת ופוגעים במבנה הראסטה , ניתן לראות את הפגיעה לאחר 3-4 חודשים שהשורשים צומחים ופתאום הראסטה מקבלת צורה עקומה או נפוחה. בכללי לא מומלץ חד משמעית  .אנו יודעים לעשות זאת נאבל כמעט ולא עושים זאת רק במקרים מסוימים ונדירים ביותר , כמעט ולא נעשה דבר שכזה

 

כן יש ראסטות זמניות לתקופה של עד 2-3 חודשים  זה ראסטות עם תוספות שיער , חובה לקבל ייעוץ מקדים בנושא הזה . ויש ראסטות זמניות לכמה ימים עד לחפיפה הראשונה .

 

עלות לראסטות זמניות כל הראש החל מי 1500 חובה לקבל מידע וייעוץ מקדים בנושא

 

אנחנו אוהבים את השאלה הזאת, ההגדרה חצי ראש אינה נכונה בגדול החישוב או לפי מספר הראסטות, רב המקומות יצרו לכם 10-15 ראסטות וגמרו לכם את כל העורף אנו מאמינים שזה צריך להיות מסודר וכמות ראסטות מכובדת רק ככה זה עוצמתי , עלות לראסטה אחת החל מי 35 לראסטה טבעית והחל מי 45 לראסטה טבעית עם תוספת שיער, כדאי לקבל מאתנו ייעוץ מקדים אם נושא זה מעניין אותך. לא ליפול בפיתוי שמציעים לכם 20 שקל לראסטה ויעשו לכם 10 ראסטות וכאילו יצאתם בזול תכלס רק נגרם לכם נזק. תבינו זאת רק ממי שיש לו כבר ניסיון .או שאתם חכמים מספיק כדי להאמין לנו.

 

אנו מתמחרים זאת כמו ראש ראסטות מלא, עצם העובדה שמשאירים פוני מקדימה אינה חוסכת בעלות ויותר מכך אנו יוצרים כמות ראסטות יפה מאוד , לרב אם זה לא אנחנו כמות הראסטות שיעשו לכם אם פוני משוחרר תהיה נמוכה מאוד לא תעבור את 35-37 ראסטות.

 

אנו ממליצים בתדירות של כל 3-4 חודשים, או לפי הרגשתכם. ברגע שצמח לכם 3-4 ס”מ כדאי להגיע במידה ולא הגעתם תדאגו להפריד את הראסטות שלא יתחברו. אנו נותנים לכל מי שבונה ראסטות בקונדלראסטה לאחר 3 שבועות להגיע אלינו לתחזוקה וביקורת  זהו זמן טוב ליישר אותם שוב ולגרום להם לשמור על אופי אחיד.

 

יש 1001 המצאות אבל יש שתי שיטות עיקריות : שיטה אחת זה ידיים ומסרגה, שיטה שנייה זה מסרק ומסרגה. בשתי השיטות אין לכם מושג מה יעשו לכם ולכן עצם העובדה שאומרים לכם שיטת העבודה היא  ללא חומרים רק  ידיים ומסרגה לא מבטיחה שום דבר, תבדקו היטב תבואו אלינו לדוגמא ללא עלות.

 

כן יש דבר כזה ניתן לראות באתרים של ראסטות בעולם, אנו אישית לא אוהבים לעבוד עם חומרים.

 

אפשר הכל ,ניתן לרכוש מסרגות ולהתחיל לסרוג האם זה טוב להתפתחות הראסטה , לרב לא. תיקונים משפיעים מאוד על המראה העתידי של הראסטה לכן כדאי להשקיע פעם בכמה חודשים.

 

כן למה לא? אם זה פותר לך בעיות במראה הכללי של הראסטות ,  אם זה גורם לך להרגיש טוב יותר  להיראות טוב יותר אז למה לא?,  אנו עובדים עם תוספות שיער מאז 1999 אז כשבאמת אתם רוצים לקבל ייעוץ דברו אנחנו כאן  אל תחפשו בזול. כי תמצאו אבל זה יעלה לכם  ביוקר. בעתיד.

 

ניתן לקבוע תור ולקבל שיחת יעוץ מקצועית על ידי מילוי הטופס

כתיבת תגובה